Menu Zamknij

Kredyty

Kredyty

Finansowanie zakupu nieruchomości.

Cenimy aktywny udział klienta w procesie, dlatego w Vista Finance to Ty wybierasz bank, a my pomagamy w podjęciu właściwej decyzji. Do dyspozycji mamy aktualne kalkulatory bankowe, doskonałą znajomość regulaminów i procesów oraz bogate doświadczenie, poparte wieloma referencjami.

Klient zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu. Chcemy być Twoim Partnerem, bo nasz biznes budujemy na relacjach i zaufaniu. Dlatego przejdziemy z Tobą przez cały proces związany z udzieleniem kredytu, zaczynając już od dokładnego zbadania Twojej zdolności kredytowej. Przygotowujemy dokumentację bankową oraz poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje cenowe. Wszystko po to, żebyś uzyskał najlepszą propozycję kredytu mieszkaniowego. Na tym nie koniec. Po podpisaniu umowy, również pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji. Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, kiedy tylko będziesz potrzebował – z chęcią pomożemy.

Produkty Kredytowe.

Proces obsługi.

1

ANALIZA ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

Zanim podejmiesz decyzję o nabyciu nieruchomości, warto zbadać swoją zdolność kredytową. Dzięki temu oszacujemy jej pułap cenowy.

2

AKTUALNE PROMOCJE

Sprawdzimy dla Ciebie najnowsze oferty banków, przygotujemy zestawienie w oparciu o Twoje oczekiwania i możliwości.

3

WYBÓR OFERTY

Dokonujesz go samodzielnie. Do dyspozycji masz naszą wiedzę i doświadczenie, a także możliwość porównania dowolnych paramertów w każym z banków.

4

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI

Pomożemy Ci w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do złożenia w banku, wypełnimy wnioski oraz pomożemy przygotować kosztorys.

5

UMOWA I NEGOCJACJE

Wyjaśniamy wszelkie zapisy umowy, jesteśmy obecni, kiedy podpisujesz ją w banku. Zawsze staramy się uzyskać warunki lepsze od standardowych.

6

DORADZTWO PRZY SPRZEDAŻY LUB NAJMIE

Agenci z działu nieruchomości, pomogą Ci podjąć decyzję co zrobić z obecną nieruchomością.

7

ARANŻACJA WNĘTRZ

Nasi Projekanci zaproponują wykończenie lub remont zgodnie z Twoim gustem i najświeższymi trendami. Pomogą także dokonać odbioru nieruchomości.

8

CAŁY OKRES SPŁATY

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w trakcie całego okresu spłaty kredytu. Nie wahaj się korzystać z naszej pomocy!