Menu Zamknij

Vista Finance

Historia

nasza historia .

Historia naszej firmy nie jest zbyt długa, wręcz przeciwnie – oficjalnie spółka powstała 1 grudnia 2017 roku. O historii VISTY, nie byłoby więc zbyt wiele do napisania, ale…

tworzą ją ludzie i to ich historia jest warta uwagi.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenie, żeby stworzyć firmę właśnie taką jak VISTA. W finansach aktywnie działamy od 2005 roku i od tego czasu mieliśmy wiele okazji, żeby w praktyce sprawdzać teorię wyniesioną z warszawskich uczelni ekonomicznych.

Przez lata budowaliśmy i zarządzaliśmy kilkoma firmami z branży finansowej, przez cały ten czas mieliśmy kontakt z klientami indywidualnymi. Dzięki temu nauczyliśmy się jak powinna wyglądać nowoczesna firma, która za cel stawia sobie kompleksową obsługę klienta, ale zamiast korporacyjnych zasad, daje możliwość samodzielnego rozwoju wszystkim współpracownikom.

W VISTA klient spotyka konkretnych ekspertów zamiast anonimowych pracowników. W VISTA działa bowiem wspierający się, doświadczony zespół. Możesz polegać na naszej wiedzy i zawsze liczyć na naszą pomoc.

Polisa na życie to bezpieczeństwo finansowe i spokój Twoich najbliższych. Porozmawiamy o tym, co ważne. Vista Finance – Twój Doradca Ubezpieczeniowy.

Nasze specjalizacje

Kredyty

Pomagamy w znalezieniu optymalnego finansowania osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kredyty na mieszkanie, przeniesienie kredytu hipotecznego czy też kalkulator kredytu hipotecznego.

002-home-security

Ubezpieczenia

Pomożemy znaleźć kompleksowe ubezpieczenie, które zapewni bezpieczeństwo w określonej sferze życia. Elastyczne konstrukcje ubezpieczeń oraz liczne dodatkowe klauzule, pozwalają na dopasowanie ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb i preferencji. Procedurę załatwiamy sprawnie i online.

cel działania

Naszym celem było stworzenie firmy działającej na podstawie dobrych opinii i rekomendacji, a nie reklamy. Nie chcieliśmy firmy schematycznej, chcieliśmy natomiast współpracować z najlepszymi. Stad pomysł, żeby VISTA odpowiadała pełnemu zapotrzebowaniu klienta, oferując usługi specjalistów różnych dziedzin.