Menu Zamknij

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Pomoc w Wyborze Ubezpieczenia .

Vista Finance posiada szeroką i kompleksową ofertę ubezpieczeń. Jako broker ubezpieczeniowy współpracujemy aż z 40 wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Dzięki temu wszystkie swoje polisy możesz przenieść w jedno miejsce, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Zaproponujemy Ci najkorzystniejszą ofertę zabezpieczenia pod kredyt hipoteczny, a także polisę, która zapewni wypłatę świadczenia w przypadku włamania lub kradzieży, a nawet zalania sąsiada. W ofercie posiadamy również ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, biznesowe, OC w życiu prywatnym i OC zawodowe. Pamiętaj, że zabezpieczenie Twojego zdrowia, życia i majątku to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich bliskich.

Vista Finance to gwarancja najkorzystniejszej składki i warunków ubezpieczenia dopasowanych do Twoich potrzeb. O Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia mówimy wprost, wyjaśniając wszystkie skomplikowane kwestie. Przedstawimy Ci porównanie ofert, w tym również korzystne propozycje odnowienia obecnie posiadanych polis.

Zakres Ubezpieczeń.

Ubezpieczenie nieruchomości.

1

Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych

Jest to ubezpieczenie stanu deweloperskiego mieszkania, stosowane w miejsce standardowego ubezpieczenia bankowego.

2

Ubezpieczenie wykończenia mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych

Ten zakres ubezpieczenia zabezpiecza wszystkie naniesienia w lokalu, ubezpieczamy zatem jego wykończenie takie jak: parkiet, glazurę i terakotę, wewnętrzną stolarkę i szafy wnękowe, a także armaturę, malowanie, elementy ozdobne tzw. wykusze. Ubezpieczenie to nie jest w ogóle wymagane przez bank.

3

Ubezpieczenie mienia znajdującego się w mieszkaniu od ognia i innych zdarzeń losowych

Ubezpieczeniu podlegają wszystkie meble oraz wyposażenie, jakie znajdują się w mieszkaniu. Dotyczy ono również sprzętu AGD oraz RTV. Ubezpieczenie to nie jest w ogóle wymagane przez bank.

4

Ubezpieczenie od ryzyka kradzieży ruchomości i wyposażenia

Ubezpieczając mieszkanie, myślimy zazwyczaj o ubezpieczeniu na wypadek włamania i kradzieży. Statystycznie jest to najczęściej występujące ryzyko związane z nieruchomością. Pomimo tego, ubezpieczenie to nie jest w ogóle wymagane przez bank

5

Odpowiedzialność cywilna mieszkańców (również poza mieszkaniem)

Jest to nowatorskie rozwiązanie, które ma chronić domowników (również niepełnoletnie dzieci) przed roszczeniami z tytułu szkód wyrządzonych na mieniu osób trzecich. Szkody takie mogą powstać zarówno podczas użytkowania mieszkania (np. zalanie sąsiada wodą) lub też być zupełnie niezwiązane z naszą nieruchomością (np. przypadkowe uszkodzenie sprzętu w sklepie z elektroniką).

6

Pakiety Assistance

Pożar czy zalanie to nie wszystkie ryzyka od jakich możemy się ubezpieczyć. Użytkując mieszkanie zdecydowanie częściej musimy skorzystać z usług różnych specjalistów. Pakiety Assistance zapewniają ubezpieczenie od ryzyka konieczności skorzystania z usług ślusarza, hydraulika lub specjalisty np. przy awariach sprzętu AGD/RTV itp.